Uzmanlık

Ekiplerimiz çeşitli projelerde yıllarca birikmiş tecrübe ve bilgiye sahiptir. Yaptığımız işbirlikleri sonucu aldığımız geri dönüşler ile kendimizi geliştiriyor ve projelere ilgimizi arttırıyoruz. Diğer firmalardan temel farkımız ise,sürekli gelişmimiz ve benzersiz yaklaşımımız olduğuna inanıyoruz. Planlama,tasarım ve inşaatın tüm aşamalarında işbirliğine ve güven ilkelerinin kullanımına vurgu yapan ekiplerimiz, her projeyi verimli bir şekilde maksimum değerle teslim eder.

YAKLAŞIM

 • 01 Tasarım Planlama
 • 02 Uygulama Öncesi
 • 03 Uygulama Planlama
 • 04 Proje Yönetimi
 • 05 Tamamlama

01 Tasarım Planlama

Projelerin tasarım ve planlama süreci zaman ve planlayan için de işveren için de çaba isteyen emek isteyen bir süreçtir. HEA olarak projelerimiz için gerekli çabayı doğru iletişim, doğru zaman ve doğru bir şekilde yapıyoruz.

02 Uygulama Öncesi

HEA olarak inşaat öncesi sürecin inşaat başladığında sona erdiği şeklindeki geleneksel fikirden bir sapmayı ilke edinmiş ve bir projenin tasarımı ilerledikçe planları iyileştirmeye devam ederek hem tasarım hem de bütçe hedeflerini daha verimli bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

03 Uygulama Planlama

HEA olarak uygulamayı planlayarak doğru zaman, doğru kalite ve doğru bütçe ile projelerin tamamlanmasını sağlıyoruz. Bu sayede işverenlerimiz projelerini bütçelerine göre ve doğru zamanda tamamlamış oluyorlar.

04 Proje Yönetimi

Her duruma en uygun olanı belirlemek amacıyla programları, bütçeleri ve genel etkisini değerlendirmek için müşterilemizle birlikte çalışıyoruz. Seçilen yöntem ne olursa olsun, her projeye özel bir çözüm geliştirmek için gerekli PMP - PMI yaklaşımımızı kullanıyoruz. İşinize ve uzun vadeli ortağınız ve güvenilir danışmanınız olma fırsatına değer veriyoruz.

05 Tamamlama

HEA olarak projeler tamamlandı demeden önce gerekli önlemler alınarak, istenen kalitede projenin tamamlandığına emin oluyoruz. Projenin tamamlanması sonrası istenen her müdahalede projelerin arkasında duruyoruz.

Teknoloji

HEA’nın yaklaşımı yeniliği teşvik eder ve bu, işverenlerimize fayda sağlayacak yeni teknolojileri araştırıp etkili bir şekilde kullanmaktadır. Proje teslimatımızın verimliliğini arttıracak, hataları azaltacak, tahminlerimizin doğruluğunu arttıracak ve görselleştirmeleri gerçekleştirecek teknolojik araçlar kullanıyoruz.

Ancak en önemlisi, projelere anlamlı ve açıkça değer katan teknolojiyi kullanıyoruz. Gereklilik 2D – 3D animasyon, tablo, görselleştirmeler kullanarak inşaat öncesinden kapanışa kadar her aşama arasında sorunsuz geçiş yaparak iletişimi, proje yönetimini, kaliteyi ve güvenliği desteklemek için teknolojiden yararlanıyoruz

 

Güven

HEA olarak inanmanın ne anlama geldiğini biliyor ve işverenlerimize gerekli güveni vermek için tamamen şeffaf oluyoruz.

İş güvenliğimiz için çalışmalarımıza rehberlik edecek eğitim ve yerleşik prosedürlere rağmen insanların hata yaptığını biliyoruz. Bu sebeple yapılabilecek olan her hatayı önceden tespit edip hataları minimuma indiriyoruz.

Kalite

HEA olarak projelerimize kendimizi adıyor ve tüm gereklilikleri özenle yapıyoruz. Bunu yaparken işleri tek seferde doğru yapıyor ve görevlerin net olarak anlaşılmasına işverenlerimizle birlikte sağlıyoruz.

Kapsamlı bir değerlendirme yapıp arkasından kaliteyi kontrol etmek için projelere özel plan uyguluyoruz. İşverenlerimizin de hedeflerine ulaştığından emin olup plan uyguluyoruz.

Deneyimlerimize dayanarak her projeye uyguladığımız katı kalite standartlarımız olmasın rağmen, her projenin ideal nihal ürünü elde etmek için özelleştirilmiş planlamaya ihtiyacı olduğunun bilincindeyiz.

Avantajlarımız

 • Her şeyden önce müşterinin ve projenin çıkarların en iyi şekilde koruyan objektif, deneyimli bir mal sahibinin temsilcisi olarak hizmet ederiz.
 • Genel proje maliyetlerini hizmet bedelimizden çok daha fazlası oranında azaltırız
 • Gelişmiş rekabetçi teklif verme, karşılıklı müzakere, değer mühendisliği, azaltılmış sipariş değişimleri, zamanın azaltılması ve gereksiz işlerin ortadan kaldırılmasını sağlarız.
 • Tüm katılımcıların tam ve sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi için proje irtibat görevlisi olarak hareket ederek iletişimi merkezleştirmiş oluruz.
 • Proje ve ekiplere yönelik tavsiyelerde bulunur ekiplerin en iyisini ortaya çıkarmalarını sağlarız.
 • Gerçekçi ve güvenilir bütçeler sağlarız.
 • Tasarım ve inşaat programını optimize eder ve hızlandırırız.
 • Karşılıklı avantajları ve dezavantajları dengeleme, müzakere ve standartta anlaşma yapma dahil olmak üzere çok etkili belge kontrolleri sağlarız.
 • Projeye dair tüm belgeleri nizami bir şekilde tutup gerekli arşivlemeyi gerçekleştiririz.
 • Gereksiz sorumluluklardan kurtarıp maliyet ve  zaman kontrolü sağlarız.